PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118029}

Todd rzeźnik

The Tale of Sweeney Todd
6,3 612
ocen
6,3 10 1 612
Todd rzeźnik
powrót do forum filmu Todd rzeźnik

Nie był to żaden horror ale po nim nie mogłam spać. Nie czułam strachu tylko jakieś obrzydzenie. Myslałam ze mam mocniejsza glowe jednak pasztety z ludzi sa nie dla mnie. Moze mi ktos napisac jak sie skonczyl bo nie bylam w stanie dotrwac do konca...

ninnare

ten amerykanin dostał się do tych podxiemi gdzie było mięso i zobaczył martwą Lucy czy jak jej tam i nakryła go pani Lovett z którą się zaczął szarpać, w końcu uciekł a ją zobaczyli pracownicy i zgarnęła ją policja, a w tym czasie ten facet poszedł do Sweeneya i powiedział że o wszystkim wie no i zaczęli się bić, sweeney go ogłuszył a jak się ocknął, to zobaczył że jest związany a sweeney chce na nim robić "eksperymenty" i wogóle to on się przyznał, że zjadł ojca Alice, tej swojej wychowanicy, ale na szczęście obok był ten dzieciak, Charlie, jakoś sie uwolnił z tych łańcuchów i zabił Sweeneya, no ale ropętał się pożar, na szczęście zdążyli uciec, no i amerykanin żył z ALice długo i szczęśliwie. Szczerze mówiąc nie dziwi ci się że nie wytrzymałaś do końca, ja to oglądałam z zamkniętymi oczami i też ciągle czułam jakieś obrzydzenie. Wolę nową wersję, bo nie można brać tego na serio kiedy śpiewając podżynają gardła;)

Erytheilen

dzieki bardzo. O a jednak nie tylko dla mnie byl on straszny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones